Η εταιρεία Επωνυμία: ΤΕΣΑΕ ΑΤΕ και με αντικείμενο Πρόκειται για μία από τις πρώτες εταιρείες Πληροφορικής στη Ελλάδα. Αντικείμενό μας είναι η ανάπτυξη ολοκληρωμένων λύσεων μηχανογράφησης επιχειρήσεων. Παράγουμε εξειδικευμένο λογισμικό για πλήθος επαγγελματικών κλάδων. Αναζητούμε διαρκώς ενθουσιώδη και επίδοξα στελέχη Μηχανικών Πληροφορικής, Marketing και Πωλήσεων. Βρείτε μας στο LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/tesae-sa επιθυμεί να απασχολήσει 1 φοιτητή/ές για εξάμηνη πρακτική άσκηση από το/τα τμήμα/τα  Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ     του ΤΕΙ Στερεάς Ελλάδας.

Περιγραφή θέσης/σεων – καθήκοντα:

Περιγραφή Θέσεως: Σχεδιασμός, Υλοποίηση και Συντήρηση Web Εφαρμογών Συνεργασία-Υποστήριξη του τμήματος Marketing Τηλεφωνικά ραντεβού με πελάτες για αποτύπωση υλοποιήσεων-project Τηλεφωνικά ραντεβού υποστήριξης πελατών και εκπαίδευσης συνεργατών Συγγραφή τεχνικών μελετών

Απαιτούμενα προσόντα θέσης/σεων:

Απαραίτητα Προσόντα: Γνώσεις PHP,HTML, JavaScript, CSS, Less , Bootstrap framework. Εμπειρία στην σχεσιακή βάση δεδομένων MySQL. Ικανότητα επικοινωνίας και αποτελεσματικής ομαδικής συνεργασίας. Aριστη γνώση Αγγλικών. Περισσότερα: http://www.tesae.gr/pegasus/cv01/send00.php?d31=3&d80=5

Διεύθυνση χώρου απασχόλησης του φοιτητή/τριας:

ΛΕΩΦ. ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 274, 15562, ΧΟΛΑΡΓΟΣ, ΑΘΗΝΑ

Οι υποψήφιοι/ες μπορούν να στείλουν το Βιογραφικό τους Σημείωμα:

Με email

Πληροφορίες:

Διεύθυνση:   ΛΕΩΦ. ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 274, 15562, ΧΟΛΑΡΓΟΣ, ΑΘΗΝΑ
Τηλ.:   2107489589
Ε-mail:   info@tesae.com
Ιστοσελίδα Εταιρείας:   www.tesae.gr

Για οποιεσδήποτε πληροφορίες οι ενδιαφερόμενου να απευθύνονται στο τηλ:

2107489589

Αρμόδιος:

ΑΡΜΟΥΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

Γενικές παρατηρήσεις – επιπλέον πληροφορίες