Η εταιρεία Επωνυμία: Κ.Α.Ε. Π.Α.Ο.Κ. και με αντικείμενο Η Κ.Α.Ε. Π.Α.Ο.Κ. στα πλαίσια της Εταιρικής Κοινωνικής Ευθύνης ζητεί άτομα να ασκήσουν την «Πρακτική τους Άσκηση» προσφέροντας υπηρεσίες στην Γενική Διεύθυνση Marketing & Εμπορικής Ανάπτυξης, στην Γραμματεία και στο Γραφείο Τύπου, Επικοινωνίας και Δημοσίων Σχέσεων, με σκοπό την καλύτερη γνώση των απαιτήσεων του επαγγελματικού χώρου και των ευκαιριών που υπάρχουν καθώς επίσης, και την ανάπτυξη επαγγελματικών σχέσεων που θα φανούν χρήσιμες στην επαγγελματική σας αποκατάσταση και τη μετέπειτα σταδιοδρομία σας μέσω των Συνεργατών ? Χορηγών του Π.Α.Ο.Κ. καθώς και στην ομάδα μας. Ένα από τα πιο σύγχρονα γήπεδα στα Βαλκάνια, στεγάζει μία από τις πιο ιστορικές ομάδες στην Ελλάδα. επιθυμεί να απασχολήσει 4 φοιτητή/ές για εξάμηνη πρακτική άσκηση από το/τα τμήμα/τα  Διοίκησης Επιχειρήσεων  Εμπορίας & Διαφήμισης   Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής     του ΤΕΙ Στερεάς Ελλάδας.

Περιγραφή θέσης/σεων – καθήκοντα:

Η άμεση επαφή με τους Χορηγούς, η διοργάνωση event και εκδηλώσεων και οι φιλανθρωπικές επισκέψεις και εκδηλώσεις που κάνει η ομάδα με την καθοδήγηση της Γενικής Δ/νσης Marketing είναι μερικές από τις δραστηριότητες που μπορεί κανείς να συναντήσει εργαζόμενος στην Κ.Α.Ε. Π.Α.Ο.Κ.

Απαιτούμενα προσόντα θέσης/σεων:

Χρήση υπολογιστών, αποστολή email, internet, και γνώση Αγγλικών.

Διεύθυνση χώρου απασχόλησης του φοιτητή/τριας:

ΑΝΤΩΝΗ ΤΡΙΤΣΗ 12, ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ Π.Α.Ο.Κ., PAOK Sports Arena, Πυλαία, Θεσσαλονίκη

Οι υποψήφιοι/ες μπορούν να στείλουν το Βιογραφικό τους Σημείωμα:

Με email

Πληροφορίες:

Διεύθυνση:   ΑΝΤΩΝΗ ΤΡΙΤΣΗ 12, ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ Π.Α.Ο.Κ., PAOK Sports Arena, Πυλαία, Θεσσαλονίκη
Τηλ.:   2310472870
Ε-mail:   marketing@paokbc.gr
Ιστοσελίδα Εταιρείας:   www.paokbc.gr

Για οποιεσδήποτε πληροφορίες οι ενδιαφερόμενου να απευθύνονται στο τηλ:

6945806064

Αρμόδιος:

Κωνσταντίνος Στύλας

Γενικές παρατηρήσεις – επιπλέον πληροφορίες

2, 3, 6 μήνες ανάλογα με το πρόγραμμα σπουδών της κάθε σχολής.