Η εταιρεία Επωνυμία: ΟΠΑΠ Α.Ε. και με αντικείμενο Ο ΟΠΑΠ ως μία από τις πλέον καταξιωμένες εταιρίες στον κλάδο των τυχερών παιγνίων και με το μεγαλύτερο δίκτυο σημείων πώλησης στην Ελλάδα (4.500+ πρακτορεία) έχει μπει δυναμικά στην ψηφιακή εποχή και αναπτύσσεται ραγδαία στο χώρο της τεχνολογίας. Αναζητούμε τελειόφοιτους που θέλουν να συμμετέχουν στο Πρόγραμμα Πρακτικής Άσκησης του Ομίλου ΟΠΑΠ για το Τμήμα του Μάρκετινγκ(Επικοινωνία, Εταιρική Κοινωνική Ευθύνη, Πρόγραμμα Βελτίωσης Εμπειρίας Πελατών). επιθυμεί να απασχολήσει 1 φοιτητή/ές για εξάμηνη πρακτική άσκηση από το/τα τμήμα/τα  Εμπορίας & Διαφήμισης     του ΤΕΙ Στερεάς Ελλάδας.

Περιγραφή θέσης/σεων – καθήκοντα:

Αρμοδιότητες/Καθήκοντα: ? Να συμμετέχει ενεργά στην υλοποίηση διαφόρων δράσεων στο μάρκετινγκ ? Να δημιουργεί περιεχόμενο για τα διάφορα επικοινωνιακά κανάλια της εταιρίας ? Να προετοιμάζει παρουσιάσεις ? Να διατηρεί αρχεία/ αναφορές και να επεξεργάζεται emails

Απαιτούμενα προσόντα θέσης/σεων:

Προφίλ φοιτητής: ? Να είναι σπουδαστής Εμπορίας & Διαφήμισης ? Να έχει πολύ καλή επικοινωνία στην ελληνική και αγγλική γλώσσα (γραπτά & προφορικά) ? Να χειρίζεται καλά MS Office (Word, Excel, Power Point, Outlook) ? Να διαθέτει μεθοδικότητα και προσοχή στην λεπτομέρεια ? Να φέρεται με επαγγελματισμό και υπευθυνότητα ? Να είναι επικοινωνιακός, ομαδικός και με πολλή όρεξη για μάθηση

Διεύθυνση χώρου απασχόλησης του φοιτητή/τριας:

Λ. ΑΘΗΝΩΝ 112, ΑΘΗΝΑ

Οι υποψήφιοι/ες μπορούν να στείλουν το Βιογραφικό τους Σημείωμα:

Με email

Πληροφορίες:

Διεύθυνση:   Λ. ΑΘΗΝΩΝ 112, ΑΘΗΝΑ
Τηλ.:   210 5798872
Ε-mail:   charmantzi@opap.gr
Ιστοσελίδα Εταιρείας:   www.opap.gr

Για οποιεσδήποτε πληροφορίες οι ενδιαφερόμενου να απευθύνονται στο τηλ:

2105798178

Αρμόδιος:

ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΑΝΝΑ

Γενικές παρατηρήσεις – επιπλέον πληροφορίες

Εάν σε ενδιαφέρει η θέση Πρακτικής Άσκησης Marketing Intern, κάνε την αίτησή σου στο παρακάτω link: internships.opap.gr ή επικοινώνησε στο 210 579 8178