Η εταιρεία Επωνυμία: ΓΙΦΑ ΕΛΛΑΣ ΑΕ και με αντικείμενο ΕΙΣΑΓΩΓΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΣΕ ΕΙΔΗ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ, ΑΤΟΜΙΚΗΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ, ΟΙΚΙΑΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΕΡΓΑΛΕΙΑεπιθυμεί να απασχολήσει 1 φοιτητή/ές για εξάμηνη πρακτική άσκηση από το/τα τμήμα/τα  Εμπορίας & Διαφήμισης     του ΤΕΙ Στερεάς Ελλάδας.

Περιγραφή θέσης/σεων – καθήκοντα:

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ ΓΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΚΑΙ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΤΟ ΕΜΠΟΡΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟ ΤΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗΣ

Απαιτούμενα προσόντα θέσης/σεων:

ΦΟΙΤΗΣΗ ΣΤΟ ΤΕΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ Η ΤΟ ΕΜΠΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ

Διεύθυνση χώρου απασχόλησης του φοιτητή/τριας:

ΚΑΛΧΑΝΤΟΣ 5 ΑΧΑΡΝΑΙ

Οι υποψήφιοι/ες μπορούν να στείλουν το Βιογραφικό τους Σημείωμα:

Με email

Πληροφορίες:

Διεύθυνση:   ΚΑΛΧΑΝΤΟΣ 5 ΑΧΑΡΝΑΙ
Τηλ.:   6979798482
Ε-mail:   adrivakos@gifa.gr
Ιστοσελίδα Εταιρείας:   www.gifa.gr

Για οποιεσδήποτε πληροφορίες οι ενδιαφερόμενου να απευθύνονται στο τηλ:

6979798482

Αρμόδιος:

ΔΡΙΒΑΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

Γενικές παρατηρήσεις – επιπλέον πληροφορίες

ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ, ΔΙΑΡΚΕΙΑ 6 ΜΗΝΕΣ