Η εταιρεία Επωνυμία: Δ. ΚΟΡΩΝΑΚΗΣ ΑΒΕΕ και με αντικείμενο ΝΑΥΤΙΚΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ ΣΧΟΙΝΙΩΝ – ΣΥΡΜΑΤΟΣΧΟΙΝΩΝ – ΑΛΥΣΕΩΝ ΚΑΙ ΛΟΙΠΩΝ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΕΙΔΩΝ επιθυμεί να απασχολήσει 1 φοιτητή/ές για εξάμηνη πρακτική άσκηση από το/τα τμήμα/τα      του ΤΕΙ Στερεάς Ελλάδας.

Περιγραφή θέσης/σεων – καθήκοντα:

Η ΕΤΑΙΡΙΑ «Δ. ΚΟΡΩΝΑΚΗΣ ΑΒΕΕ» (ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ ΣΧΟΙΝΙΩΝ – ΣΥΡΜΑΤΟΣΧΟΙΝΩΝ) ΑΝΑΖΗΤΑ ΥΠΟΨΗΦΙΟ ΦΟΙΤΗΤΗ/ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΓΑΣΤΕΙ ΣΤΗΝ ΕΤΑΙΡΙΑ ΜΑΣ ΩΣ ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΣΤΗ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΑΠΟΘΕΜΑΤΩΝ ΣΤΑ ΠΛΑΙΣΙΑ ΤΗΣ ΠΡΑΚΤΙΚΗΣ ΤΟΥ/ΤΗΣ ΑΣΚΗΣΗΣ ΕΙΤΕ ΑΠΟ ΤΕΙ ΕΙΤΕ ΑΠΟ ΑΕΙ.

Απαιτούμενα προσόντα θέσης/σεων:

ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΑΓΓΛΙΚΑ ΚΑΙ ΓΝΩΣΗ Η/Υ.

Διεύθυνση χώρου απασχόλησης του φοιτητή/τριας:

ΓΡΑΒΙΑΣ 56, ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Οι υποψήφιοι/ες μπορούν να στείλουν το Βιογραφικό τους Σημείωμα:

Με email

Πληροφορίες:

Διεύθυνση:   ΓΡΑΒΙΑΣ 56, ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Τηλ.:   210 40 6060660
Ε-mail:   dreglis@koronakis.gr
Ιστοσελίδα Εταιρείας:   www.koronakis.gr

Για οποιεσδήποτε πληροφορίες οι ενδιαφερόμενου να απευθύνονται στο τηλ:

210 40 60 660

Αρμόδιος:

ΡΕΓΚΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

Γενικές παρατηρήσεις – επιπλέον πληροφορίες

3 ΜΗΝΗ Ή 6 ΜΗΝΗ ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ ΜΕ ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ ΜΟΝΙΜΗΣ ΠΡΟΣΛΗΨΗΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΠΡΑΚΤΙΚΗΣ ΑΣΚΗΣΗ